Manage Engine

SW řešení pro plynulý každodenní chod Vašeho IT oddělení

manage-engine

Jsme distributorem řešení ManageEngine v oblasti ITSM, Active Directory, monitorování síťové infrastruktury a služeb, zabezpečení a správy zdrojů.

Poskytujeme služby a řešení zaměřená na vaše potřeby. Závazek, vášeň, znalosti a zkušenosti nám pomáhají překračovat naše cíle.
To vám umožní soustředit se na své základní činnosti a získat konkurenční výhodu.

Produkty ITSM

Řešení ITSM pomáhají zlepšit správu oddělení technické podpory, zákaznického servisu a IT zdrojů. Díky systémům ManageEngine zajistíte profesionální a rychlou podporu koncových uživatelů a pokročilou analytiku pro IT.

Nabídka ITSM zahrnuje: helpdesk systém ServiceDesk Plus, nástroj pro analýzu dat Analytics Plus, systém pro správu požadavků SupportCenter Plus, systém pro řízení IT zdrojů AssetExplorer, systém hodnocení požadavků v ServiceDesk Plus Quick Survey, nástroj k tvorbě dokumentace v ServiceDesk Plus Resource Protocol, řešení pro integraci ServiceDesk Plus a Jira Software a samoobslužný portál ServiceDesk Plus SmartSelfService.

Produkty Security IT

Zajistěte IT bezpečnost organizace s vyspělým řešením pro zabezpečení fyzické i virtuální infrastruktury. Produkty ManageEngine zajistí kontrolu aktivity uživatelů a dodržování právních a etických norem a současně pomohou chránit organizaci před zcizením identity a pokročilými kybernetickými hrozbami.

Mezi bezpečnostní IT produkty patří: systém pro analýzu cloudového prostředí Cloud Security Plus, nástroj pro analýzu logů EventLog Analyzer, systém pro analýzu deníků Firewall Analyzer, systém pro správu SSH klíčů Key Manager Plus, software pro správu IT prostředí Log360, správce privilegovaných hesel Password Manager Pro, nástroj pro správu zranitelnosti Vulnerability Manager Plus, systém pro správu privilegovaných přístupů PAM360 a nástroj pečující o bezpečnost prohlížečů Browser Security Plus.

Produkty Monitoring IT

Systémy monitorování IT poskytují organizaci neustálou kontrolu. Díky produktům ManageEngine zdokonalíte správu sítě a všech aspektů výkonnosti serveru.

Nabídka produktů pro monitorování IT zahrnuje: systém pro monitorování IT zdrojů OpManager, nástroj pro správu výkonnosti aplikace Applications Manager, software pro monitorování síťového provozu NetFlow Analyzer, systém pro správu konfigurace zařízení Network Configuration Manager, nástroj pro správu IP adres OpUtils, systém pro monitorování IT infrastruktury Site24x7 a řešení pro správu výkonnosti infrastruktury OpManager Plus.

Produkty Active Directory

Řešení v oblasti Active Directory vám umožní spravovat identitu a přístup v prostředí Windows a také efektivně provádět audity a vykazovat změny v reálném čase. Najdete zde také produkty pro správu a zabezpečení služeb Office 365 a také pro zajištění dodržování právních a etických norem při používání těchto programů.

Nabídka ManageEngine v oblasti řešení Active Directory zahrnuje: nástroj pro audit Active Directory ADAudit Plus, systém pro správu domény ADManager Plus, řešení pro automatické resetování hesel v doméně ADSelfService Plus, systém pro správu Active Directory AD360, systém pro audit síťového sdílení DataSecurity Plus, řešení pro monitorování Exchange – Exchange Reporter Plus, nástroj pro správu Office 365 – M365 Manager Plus, nástroj pro tvorbu záloh Active Directory Recovery Manager Plus a systém

Produkty UEM

Produkty UEM jsou určeny k centralizované správě počítačů, mobilních zařízení a zabezpečení prohlížečů. Podívejte se na nástroje pro zabezpečení a kontrolu koncových zařízení z nabídky ManageEngine.

Mezi produkty UEM patří: software pro správu IT Desktop Central, systém pro správu portů zařízení Device Control Plus, nástroj pro správu mobilních zařízení Mobile Device Manager Plus, řešení pro správu obrazů systémů a aplikací OS Deployer, nástroj pro správu softwaru třetích stran Patch Connect Plus, nástroj pro správu aktualizací Patch Manager Plus a systém pro správu aplikací Application Control Plus.

Ke stažení: