Kybernetická bezpečnost

SOLEDPRO s.r.o. - váš spolehlivý partner

Poskytujeme vysoce odborné služby v oblasti zabezpečení sítí.

Whalebone

Cílem dosavadních bezpečnostních aktivit je minimalizace přímých kontaktů uživatele sítě s narušitelem. Jsou nasazovány různé technologie, především na perimetru sítě, které jsou různě funkční. Uživatelé těchto technologií si naprosto neuvědomují, že bezpečnost jejich dat je velmi omezená v případě, že nemají chráněný DNS překlad adres.

Sophos Security

Sophos Central je jediné řešení cloudové správy pro všechny vaše technologie Sophos nové generace. Nabízí jednotnou konzolu pro správu, sdílení informací mezi produkty v reálném čase a automatizovanou reakci na incidenty, díky čemuž je kybernetická bezpečnost jednodušší a efektivnější.

ThreatGuard

Služba ThreatGuard za vás sleduje aktuální vývoj IT hrozeb v prostředí CZ/SK – EU – svět, relevantní hrozby ohodnotí mírou rizikovosti a hlavně pro vás připraví nápravná opatření, které je vhodné aplikovat. Velkou výhodou služby ThreatGuard je, že na jednom místě máte přehled všech relevantních hrozeb rozdělených dle zařízení, na které cílí, rizikovosti a podrobného popisu, jakým způsobem se projevuje

Manage Engine

SOLEDPRO s.r.o. uvádí na český trh novou řadu aktivních a proaktivních bezpečnostních řešení pro SMB segment.

ArcServe UDP

Řešení Arcserve UDP spojuje v praxi osvědčené zálohování na úrovni změněných bloků dat, zálohu na pásku, replikaci, vysokou dostupnost a globální deduplikační technologie v rámci jediného jednoduchého řešení. Jedná se o architekturu další generace, která nabízí kompletní možnosti Assured Recovery při bezkonkurenční jednoduchosti použití.

Antimalware

Chcete zkušební provoz?

Napište nám a my se s vámi v co nejkratší době spojíme.