ThreatGuard 3.0: Nová funkcionalita

ict

Analýza souborů v ThreatGuard prostřednictvím McAfee Advanced Threat Defense

Vážení přátelé,

s potěšením Vám oznamuji, že jsme do produktu ThreatGuard 3.0 přidali novou funkcionalitu. Jedná se o dynamickou analýzu v sandboxu McAfee Advanced Threat Defense (ATD).

Co nová funkcionalita nabízí?

  • Umožňuje efektivně otestovat bezpečnost jakéhokoliv souboru či webové stránky bez nutnosti jejich otevření či návštěvy.
  • Jednoduchý postup v případě ověření bezpečnosti souboru nebo stránky (stačí pouze vybrat daný soubor z počítače, zadat jeho URL nebo URL příslušné webové stránky do portálu ThreatGuard 3.0, samotná analýza trvá pouze několik minut).
  • Okamžitě, vždy dostupné a podrobné výsledky všech provedených analýz, uložené v portálu ThreatGuard 3.0 ve formátu PDF.
  • Počet provedených testů per uživatel není nijak omezeno.

Máte nějaké otázky? Napište nám.

Sdílejte novinku

Mohlo by vás zajímat

whalebone-prezentace

Závažná zranitelnost v DNS službě

Vážení zákazníci, dovolte nám Vás informovat o bezpečnostní zranitelnosti, která byla nedávno objevena v procesu ověřování DNSSEC a která postihuje drtivou většinu DNS resolverů po celém světě. V případě cíleného útoku na DNS resolver může tato zranitelnost vést k přetížení CPU a výpadku DNS překladu. Zranitelnost CVE-2023-50387, která se nyní nazývá KeyTrap, zneužívá samotný standard […]