Telekom Austria Group důvěřuje Whalebone

Telekom Austria Group důvěřuje Whalebone

Whalebone slaví velký úspěch! Čerstvě jsme podepsali memorandum, ve kterém byl vytyčen záměr nasazení Whalebone do komerčního provozu v síti rakouského operátora A1 a postupem času také u dalších společností jak v rámci Telekom Austria Group (Slovinsko, Chorvatsko, Srbsko, Makedonie, Bulharsko, Bělorusko, Lichtenštenjsko), tak v koncernu América Movil, který je vlastníkem TAG.
Dohoda představuje důležitý krok pro Whalebone v segmentu velkých národních operátorů. Spolupráce znamená také postupný vstup na trh B2B enterprise v německy hovořících zemích.
Whalebone se rovněž stane na tři roky součástí A1 Startup Campus, což mimo jiné znamená vlastní kanceláře ve Vídni, možnost využívat kapacit datacenter rakouského telekomu a stovky hodin vybraných odborníků k dispozici.

Máte nějaké otázky? Napište nám.

Sdílejte novinku

Mohlo by vás zajímat

whalebone-prezentace

Závažná zranitelnost v DNS službě

Vážení zákazníci, dovolte nám Vás informovat o bezpečnostní zranitelnosti, která byla nedávno objevena v procesu ověřování DNSSEC a která postihuje drtivou většinu DNS resolverů po celém světě. V případě cíleného útoku na DNS resolver může tato zranitelnost vést k přetížení CPU a výpadku DNS překladu. Zranitelnost CVE-2023-50387, která se nyní nazývá KeyTrap, zneužívá samotný standard […]