Telekom Austria Group důvěřuje Whalebone

Telekom Austria Group důvěřuje Whalebone Whalebone slaví velký úspěch! Čerstvě jsme podepsali memorandum, ve kterém byl vytyčen záměr nasazení Whalebone do komerčního provozu v síti rakouského operátora A1 a postupem času také u dalších společností jak v rámci Telekom Austria Group (Slovinsko, Chorvatsko, Srbsko, Makedonie, Bulharsko, Bělorusko, Lichtenštenjsko), tak v koncernu América Movil, který je […]

Sdílejte novinku

Share on facebook
Share on linkedin
Share on twitter
Share on email

Telekom Austria Group důvěřuje Whalebone

Whalebone slaví velký úspěch! Čerstvě jsme podepsali memorandum, ve kterém byl vytyčen záměr nasazení Whalebone do komerčního provozu v síti rakouského operátora A1 a postupem času také u dalších společností jak v rámci Telekom Austria Group (Slovinsko, Chorvatsko, Srbsko, Makedonie, Bulharsko, Bělorusko, Lichtenštenjsko), tak v koncernu América Movil, který je vlastníkem TAG.
Dohoda představuje důležitý krok pro Whalebone v segmentu velkých národních operátorů. Spolupráce znamená také postupný vstup na trh B2B enterprise v německy hovořících zemích.
Whalebone se rovněž stane na tři roky součástí A1 Startup Campus, což mimo jiné znamená vlastní kanceláře ve Vídni, možnost využívat kapacit datacenter rakouského telekomu a stovky hodin vybraných odborníků k dispozici.

Mohlo by vás zajímat

Nová zelená úsporám

Zajistíme poradenství pro bytové a rodinné domy Na tomto základě doporučíme opatření, vedoucí k maximální výši dotace Jsme připraveni vyhotovit podrobnou