Pozvánka na podzimní semináře 2018: „Proaktivní bezpečnost Vaší sítě“

SOLEDPRO s.r.o., poskytovatel bezpečnostních řešení si pokládá za čest pozvat Vás na odborný seminář

Proaktivní bezpečnost Vaší sítě

Středa 31. 10. 2018 v 9:30 (od 9:00 snídaně, během dne občerstvení formou studeného bufetu)
Freyova 82/27, Vysočany, 190 00 Praha 9 /metro B Vysočanská, 1 blok pod Hotelem Clarion

9,30 – 10,10Petr SoukeníkWhalebone – bezpečnost DNS překladu pro internetové provideryReálná šance:nahlédněte do toho, co se skutečně děje ve vaší síti, vyřešte jednou pro vždy DNSka a ušetřete si práci (zredukujte abuse mailů, snižte blacklistování IP, snadno reagujte na stížnosti zákazníků na pomalý internet)
11,00 – 11,45 Roman JiráčekThreatGuard – virtuální security manager
Dostaňte aktuální IT hrozby pod kontrolu
Náhradník/spolupracovník SECURITY MANAGERA – přináší nejen nové a přehledné webové rozhraní ale nabízí partnerům obchodní model na míru (multitenantnost, privátní chat, sdílené know-how atd.)
10,15 – 10,55 Robert ŠefrWhalebone – bezpečnost DNS překladu pro podnikové sítěSkutečné příběhy:Objevte v zapadlém koutě staré PC s Win XP, na kterém se nejen hrají hry… ale i čile řádí malware.IP kamera nebo výrobní linka? Odhalte a porazte i ten nejskrytější malware na všech vašich on-line zařízeních!
11,50 – 12,45Jakub MazalLastline – Next Generation SandboxNSS labs: Nejpokročilejší a nejlépe hodnocený sandbox na světě, kterému neunikne žádný malware proudící do Vaší společnosti skrze email nebo web, umí kontrolovat jako jediný i operační systém na úrovni assembleru.

Posledních 10 minut každého bloku bude věnováno interaktivní diskuzi a občerstvení.

Individuální konzultace mohou pokračovat i po skončení oficiálního programu.

Jiří Šálek, jednatel SOLEDPRO s.r.o.

Máte nějaké otázky? Napište nám.

Sdílejte novinku

Mohlo by vás zajímat

whalebone-prezentace

Závažná zranitelnost v DNS službě

Vážení zákazníci, dovolte nám Vás informovat o bezpečnostní zranitelnosti, která byla nedávno objevena v procesu ověřování DNSSEC a která postihuje drtivou většinu DNS resolverů po celém světě. V případě cíleného útoku na DNS resolver může tato zranitelnost vést k přetížení CPU a výpadku DNS překladu. Zranitelnost CVE-2023-50387, která se nyní nazývá KeyTrap, zneužívá samotný standard […]