Pozvánka na podzimní semináře 2018: „Proaktivní bezpečnost Vaší sítě“

SOLEDPRO s.r.o., poskytovatel bezpečnostních řešení si pokládá za čest pozvat Vás na odborný seminář Proaktivní bezpečnost Vaší sítě Středa 31. 10. 2018 v 9:30 (od 9:00 snídaně, během dne občerstvení formou studeného bufetu)Freyova 82/27, Vysočany, 190 00 Praha 9 /metro B Vysočanská, 1 blok pod Hotelem Clarion 9,30 – 10,10Petr Soukeník Whalebone – bezpečnost DNS překladu […]

Sdílejte novinku

Share on facebook
Share on linkedin
Share on twitter
Share on email

SOLEDPRO s.r.o., poskytovatel bezpečnostních řešení si pokládá za čest pozvat Vás na odborný seminář

Proaktivní bezpečnost Vaší sítě

Středa 31. 10. 2018 v 9:30 (od 9:00 snídaně, během dne občerstvení formou studeného bufetu)
Freyova 82/27, Vysočany, 190 00 Praha 9 /metro B Vysočanská, 1 blok pod Hotelem Clarion

9,30 – 10,10Petr SoukeníkWhalebone – bezpečnost DNS překladu pro internetové provideryReálná šance:nahlédněte do toho, co se skutečně děje ve vaší síti, vyřešte jednou pro vždy DNSka a ušetřete si práci (zredukujte abuse mailů, snižte blacklistování IP, snadno reagujte na stížnosti zákazníků na pomalý internet)
11,00 – 11,45 Roman JiráčekThreatGuard – virtuální security manager
Dostaňte aktuální IT hrozby pod kontrolu
Náhradník/spolupracovník SECURITY MANAGERA – přináší nejen nové a přehledné webové rozhraní ale nabízí partnerům obchodní model na míru (multitenantnost, privátní chat, sdílené know-how atd.)
10,15 – 10,55 Robert ŠefrWhalebone – bezpečnost DNS překladu pro podnikové sítěSkutečné příběhy:Objevte v zapadlém koutě staré PC s Win XP, na kterém se nejen hrají hry… ale i čile řádí malware.IP kamera nebo výrobní linka? Odhalte a porazte i ten nejskrytější malware na všech vašich on-line zařízeních!
11,50 – 12,45Jakub MazalLastline – Next Generation SandboxNSS labs: Nejpokročilejší a nejlépe hodnocený sandbox na světě, kterému neunikne žádný malware proudící do Vaší společnosti skrze email nebo web, umí kontrolovat jako jediný i operační systém na úrovni assembleru.

Posledních 10 minut každého bloku bude věnováno interaktivní diskuzi a občerstvení.

Individuální konzultace mohou pokračovat i po skončení oficiálního programu.

Jiří Šálek, jednatel SOLEDPRO s.r.o.

Mohlo by vás zajímat

Nová zelená úsporám

Zajistíme poradenství pro bytové a rodinné domy Na tomto základě doporučíme opatření, vedoucí k maximální výši dotace Jsme připraveni vyhotovit podrobnou